Vítejte na stránkách Floryho Feritte Bugsy a Cheyenna Na Klínkách

Jako každý správný značkový pes mají i Flory a Cheyenne své vlastní webové stránky. Ať jim nedělají ostudu a v budoucnu pomůžou najít nějaké čupr fenky! :)

Upozornění návštěvníkům

jestli nás někdy uvídíte mi říkejte Bejku a mému mladšímu bráškovi Draku (i když se tváří jako andělíček:))

 

důkaz:

 

S první medailí

tohle jsem já s první medailí - vyhrál jsem CAJC a taky BOJ v Mladé Boleslavi

 


Díky

Děkujeme paní Baxové, že nám Floryho svěřila do péče a paní Kollárové Vackové, že nám svěřila do péče Cheyenna:)




.


 


Kontakt

Pavla


Novinky

Vyšetření čéšek

21.09.2011 10:22
V pondělí jsem byl u pana doktora Duchka na vyšetření luxace patelly - čéšek. Vyšetření je dobré udělat, protože u malých plemen (jako jsem já) se často stává, že čéška nefunguje tak jak má a kolínka jsou pak vyskakovací. To sice v mládí moc nebolí, ale postupně se to zhoršuje pokud se kolena...

—————

výstava v Brně

17.09.2011 10:28
Dneska jsem už zase vyhrál!!! Rodinka mě i s bráchou vzala na výstavu do Brna. Vstávali jsme sice v půl 6, což je na sobotu hodně málo, ale stálo to za to. Všude bylo takových psů, až jsem nevěděl kam dřív skočit, ale musím uznat, že už mě to nebere tak jako dřív. Asi si toho všimla i rodinka,...

—————

MÁM BRÁCHU

06.08.2011 09:21
Tak mi včera večer přivezli brášku - Cheyenna. Asi mu budu říkat Čendo, nebo Draku. Vůbec ničeho se nebojí (projde po chodbě ven aniž by mrknul a já se tam bojím doteď:) , taky skáče do schodů a hlavně na mě. Pořád mě sleduje a kamkoliv jdu, jde i on. Jen na postel a na sedačku pořád nemůže,...

—————


Anketa

Líbí se Vám Floryho stránky?

ANO
23%
238

NE
77%
775

Celkový počet hlasů: 1013


Napište Florýskovi

Datum: 15.08.2011

Vložil: T

Titulek: Starší sourozenci to maj těžký

Oceňuji tvou nezměrnou trpělivost s jakou snášíš bráškovo výboje. Je to drak a voprsklík. Nedej se, starší sourozenci to mají holt těžký...

Odpovědět

—————

Datum: 10.06.2011

Vložil: M

Titulek: škola za náma

Tak už Tvoje panička, ani tetička nebudou chodit do školy - už vyrazí do života. Jsou to holky šikovné, ale přesto jim drž pacičky.

Odpovědět

—————

Datum: 17.05.2011

Vložil: T

Titulek: Máš krásné stránky, Inženýre

Moc hezké stránky máš. A za měsíc tě čeká první výstava. Zatím trénuješ kroužky okolo pískoviště - a docela ti to jde. Když teda okolo nejde jinej pes, někdo z rodiny, holub, straka nebo jinej pták a když nehledáš úplatky :-)

Odpovědět

—————

Datum: 22.03.2011

Vložil: T

Titulek: A první rok máš za sebou,

tak ať se daří i nadále. A nauč se číst, ať se umíš zabavit alespoň na chviku sám, inženýre :-))

Odpovědět

—————

Datum: 21.03.2011

Vložil: panička

Titulek: všechno nejlepší

čubičko moje milovaná, krásné první narozeniny! Ať tě nikdo nezlobí, nic tě nebolí, nekouše a neprudí! Jsi moje velký štěstí :)

Odpovědět

—————

Datum: 21.03.2011

Vložil: Káťa

Titulek: Všechno nejlepší

všechno nejlepší k 1. narozeninám bejku :D

Odpovědět

—————